Szukają domu

1. Jaś

Jaś to pies w typie doga. Ma około 7 lat. Błąkał się w lesie zapewne wyrzucony przez "dobrych ludzi". Jest mniejszy i drobniejszy niż dog, ale charakter ma doży - uwielbia się tulić do ludzi, siadać na kolanach i dawać całusy 
Jaś jest wykastrowany, zaszczepiony i na bieżąco odrobaczany. Waży około 40 kg. Do ludzi ma stosunek zdecydowanie pozytywny. Do psów - różny. Z suczkami się dogaduje, z samcami - niekoniecznie. Jest ruchliwy, żywy, ale bez przesady. Ma bardzo pogodne usposobienie. Obecnie w hoteliku czeka na Człowieka, który go wypatrzy i pokocha. Długo czeka, już 2 lata. Czy dlatego nikt go nie chce, że nie jest rasowy? Naprawdę? A jakiej rasy jest SERCE?

Kontakt w sprawie adopcji - Alla 602 440 171

 


2. Zelta

Zelta ma 8 lat. To bardzo poważny wiek dla doga. Przez te 8 lat rodziła dzieci i była potrzebna, ale się zestarzała, więc... trzeba się było jej pozbyć. Czy jest szansa na to, by choć ostatnie miesiące swego życia przeżyła jak na dożą damę przystało? Bo Zelta jest w każdym calu damą! 

Tel. w sprawie adopcji: Ela - 515 125 938

3. Roxes

Roxes to 4-letni samiec. Pies jest po kastracji. Mieszkał w domu z ogrodem, dlatego dobrze byłoby gdyby ktoś zapewnił mu takie same warunki. Jest to pies o silnym charakterze. W stosunku do innych psów jest dominujący. Nigdy nie miał kontaktu z kotami. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Pies jest nieufny w stosunku do obcych, zwłaszcza mężczyzn. Toleruje osoby, które nie okazują strachu przed tak dużym psem. Nowy właściciel musi mieć doświadczenie w prowadzeniu takiego olbrzyma i być przede wszystkim konsekwentnym i cierpliwym w stosunku do psa. Na spacerach jest posłuszny. 

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 9384. Thorin

Pod opiekę Skarbonki trafił błękitny Thorin. Nie nadaje się do domu z dziećmi. Więcej informacji po obserwacji opiekunów z hoteliku. 

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 938