Szukają domu

1. Jaś

Jaś to pies w typie doga. Ma około 7 lat. Błąkał się w lesie zapewne wyrzucony przez "dobrych ludzi". Jest mniejszy i drobniejszy niż dog, ale charakter ma doży - uwielbia się tulić do ludzi, siadać na kolanach i dawać całusy 
Jaś jest wykastrowany, zaszczepiony i na bieżąco odrobaczany. Waży około 40 kg. Do ludzi ma stosunek zdecydowanie pozytywny. Do psów - różny. Z suczkami się dogaduje, z samcami - niekoniecznie. Jest ruchliwy, żywy, ale bez przesady. Ma bardzo pogodne usposobienie. Obecnie w hoteliku czeka na Człowieka, który go wypatrzy i pokocha. Długo czeka, już 2 lata. Czy dlatego nikt go nie chce, że nie jest rasowy? Naprawdę? A jakiej rasy jest SERCE?

Kontakt w sprawie adopcji - Alla 602 440 171

 


2. Zelta

Zelta ma 8 lat. To bardzo poważny wiek dla doga. Przez te 8 lat rodziła dzieci i była potrzebna, ale się zestarzała, więc... trzeba się było jej pozbyć. Czy jest szansa na to, by choć ostatnie miesiące swego życia przeżyła jak na dożą damę przystało? Bo Zelta jest w każdym calu damą! 

Tel. w sprawie adopcji: Ela - 515 125 9383. Reda

Wczoraj trafiła pod naszą opiekę młoda, 2,5 letnia, czarna sunia. Oddana z powodu gwałtownego pogorszenia warunków bytowych opiekunów. Niedawno rodziła. Jest raczej spokojną dziewczynką, choć w tej chwili mocno zagubioną. Więcej informacji podamy po kilku dniach obserwacji Reduni.

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 938

4. Joszko

Joszko to piękny, czarny chłopak, choć mocno zaniedbany. Trzeba mu wyleczyć oczka, zadbać o łokcie, na których ma ogromne modzele, zająć się jego łapką i doprowadzić do normy uszkodzony palec - tym się zajmiemy my. Ma też amputowaną część ogonka. Z charakteru jest spokojny i opanowany, a nawet nieco zrezygnowany - jakby już na nic dobrego nie liczył. Joszko jest wykastrowany. Potrzebuje spokojnego domu i odpowiedzialnego człowieka.

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 938

5. Ati

Ati ma 7 lat. Straciła dom, gdyż umarła jej opiekunka. Dziewczynka jest kontaktowa, lgnie do ludzi i nie rozumie, co stało się z jej życiem... 

Kontakt w sprawie adopcji - Ela - 515 125 9386. Hugon 

Psiak o tak wielkim sercu jak jego rozmiary aczkolwiek może i większym. Niezwykle przywiązany do człowieka, nie spuszczający z niego wzroku nawet na chwilę. Pomimo opieki behawioralnej przejawia niezwykle silny lęk separacyjny, który towarzyszy mu nawet podczas krótkiej rozłąki z właścicielem. W związku z tym Hugon potrzebuje przyjaciela na 24 godziny. Hugon potrzebuje właściciela, który odda mu swoje serce, a w zamian otrzyma po stokroć więcej. 

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 938