Szukają domu1. Zelta

Zelta ma 8 lat. To bardzo poważny wiek dla doga. Przez te 8 lat rodziła dzieci i była potrzebna, ale się zestarzała, więc... trzeba się było jej pozbyć. Czy jest szansa na to, by choć ostatnie miesiące swego życia przeżyła jak na dożą damę przystało? Bo Zelta jest w każdym calu damą! 

Tel. w sprawie adopcji: Ela - 515 125 938

2. Roxes

Roxes to 4-letni samiec. Pies jest po kastracji. Mieszkał w domu z ogrodem, dlatego dobrze byłoby gdyby ktoś zapewnił mu takie same warunki. Jest to pies o silnym charakterze. W stosunku do innych psów jest dominujący. Nigdy nie miał kontaktu z kotami. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Pies jest nieufny w stosunku do obcych, zwłaszcza mężczyzn. Toleruje osoby, które nie okazują strachu przed tak dużym psem. Nowy właściciel musi mieć doświadczenie w prowadzeniu takiego olbrzyma i być przede wszystkim konsekwentnym i cierpliwym w stosunku do psa. Na spacerach jest posłuszny. 

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 9383. Thorin

Pod opiekę Skarbonki trafił błękitny Thorin. Nie nadaje się do domu z dziećmi. Więcej informacji po obserwacji opiekunów z hoteliku. 

Informacje w sprawie adopcji pod telefonem: Ela - 515 125 938